'Digital Freedom Festival' šogad par tehnoloģiju ietekmi uz ilgtspējīgu attīstību

Pievienots LatBAN Pie, 09/13/2019 - 12:15

Apzinoties tehnoloģiju un inovāciju plašās iespējas un globalizācijas ēnas puses, tehnoloģiju notikums ‘Digital Freedom Festival’, šogad aicina ikvienu iesaistīties diskusijā par tehnoloģiju ietekmi uz ilgtspējīgu attīstību, balstoties uz ANO izvirzītajiem ilgtspējīgas attīstības mērķiem 2030.

‘Digital Freedom Festival’ šogad notiks 14. un 15. novembrī Rīgā un paredzams, ka pulcēs vairāk nekā 1600 dalībnieku no visas pasaules,  Festivāla fokusā šogad būs cilvēks un tā loma tehnoloģiju laikmetā. Galvenās konferences tēmas – nākotnes ekonomika, veselības aprūpes tehnoloģijas, zaļās tehnoloģijas, viedā pārvietošanās un dzīvesstils.

14. novembrī festivāls apmeklētājus pulcēs uz iesildošajiem notikumiem – diskusijām, kas notiks dažādās vietās. Savukārt 15. novembrī festivāla konference notiks tikko atklātajā ‘Hanzas Peronā’, kas ir bijusī Rīgas Preču stacijas noliktavas ēka Pulkveža Brieža un Hanzas ielas stūrī.

“Šogad festivāla diskusijas vēlamies pacelt vēl augstākā līmenī un paust atbalstu ANO ilgtspējīgas attīstības mērķiem, lai tehnoloģiju un inovāciju potenciālu izmantotu šobrīd aktuālo globālo problēmu mazināšanai. Pozitīvas ietekmes radīšanā ir būtiska mūsu planētas iedzīvotāja līdzdalība, tāpēc diskusijās aicinām iesaistīties ikvienu. Joprojām vēlamies lauzt pastāvošo lietu kārtību un šoreiz izaicināsim paši sevi, kļūstot par bezatkritumu festivālu (zero waste) – samazināsim, atkārtoti izmantosim, pārstrādāsim un aicināsim tā rīkoties arī festivāla partnerus un apmeklētājus!” saka ‘Digital Freedom Festival’ līdzdibinātāja Dagnija Lejiņa.

Jau otro gadu festivālā notiks Investoru diena, kuras ietvaros sadarbībā ar #HealthTech bloka partneri Rīgas Stradiņa universitāti, #GreenTech bloka partneri ‘Latvijas Valsts meži’ un #SmartMobility partneri Nīderlandes vēstniecību Latvijā norisināsies jaunuzņēmumu konkursi, investoru prezentācijas, diskusijas un “ātrie randiņi” ar investoriem.

Papildus ilggadējiem jaunuzņēmumu konkursu partneriem – akseleratoriem ‘500 Startups’ un ‘Rockstart’ – šogad pievienojies viens no aktīvākajiem riska kapitāla fondiem ASV Silīcija ielejā ‘Plug and Play’.

Turpinot pagājušajā gadā iesākto sadarbību ar galveno satura partneri ‘DELFI’, arī šogad uz ‘Delfi Media LAB’ skatuves notiks diskusijas par tehnoloģiju ietekmi uz mediju attīstību, kur pasaulē zināmi mediju pārstāvji un eksperti diskutēs par digitālo tehnoloģiju ietekmi uz satura attīstību, digitālajām stratēģijām un sponsorēšanas politiku, kā arī aplūkos šobrīd tik aktuālās digitālās tendences, piemēram influenseru mārketings, podraides un mobilais saturs.

Savukārt, sadarbībā ar ‘Deloitte’, festivāls ieskatīsies arī jautājumā kā mākslīgo intelektu var pielietot arī vidusmēra Latvijas uzņēmumi, kādas biznesa problēmas tas var palīdzēt risināt un kādi jau ir šī brīža veiksmes stāsti šajā jomā.

‘Digital Freedom Festival’ ir globāls tehnoloģiju, startup, politikas un dzīvesstila festivāls, kurā 14. un 15. novembrī Rīgā pulcēsies tehnoloģiju un startup uzņēmēji, eksperti, politikas veidotāji, investori, žurnālisti un iedvesmojoši runātāji no visas pasaules, lai meklētu atbildes, kā uzņēmēji, sabiedrība un politikas veidotāji var labāk sadarboties un izmantot tehnoloģiju radītās priekšrocības.

 

Iezīmes

LatBAN aktivitātes

Šī gada 18. jūnija Latvijas Biznesa Eņģeļu Tīkla (LatBAN) biedru kopsapulcē tika ievēlēta biedrības...
Latvijas Biznesa Eņģeļu Tīkla (LatBAN) apkopotā informācija liecina, ka privātie investori jeb...
Apbalvoti Latvijas 2019. gada sekmīgākie investori Šodien, 23. janvārī pasniegti apbalvojumi “Gada...
Datums: 18.decembris Laiks: 17:00 Vieta: SEB Inovāciju centrs, Vaļņu ielā 11, Rīga
7 svarīgas tēmas finansējuma piesaistei startapam Šī gada pēdējās apmācības notiks 4.decembrī, SEB...
Investorus aicina pieteikties apbalvojumam “Gada investors 2019” Latvijas privātā un juridiskā...
Investīciju sesijas dalībnieku saraksts tiks izsūtīts drīz.
Ar Investīciju Sesijas dalībniekiem, kā ierasts, iepazīstīnāsim īsi pirms pasākuma. Pieteikties...
2. oktobris Pieteikšanās šeit LatBAN sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru rīko...
Ikmēneša Investīciju sesija, kuru atklās akcelerācijas fonds BuildIT. BuildIT pastāstīs par saviem...

Nozares jaunumi

“Komercializācijas reaktors” – akselerators, kas zinātnisku ideju autorus saved kopā ar...
Uzņēmuma Vivid Tech valdes priekšsēdētājs Ivars Mirošnikovs un pārdošanas vadītājs Andris Lūkins ir...
"Woola", jaunuzņēmums no Igaunijas, ieguva "TechChill 2020" jaunuzņēmumu sacensību "Fifty Founders...
Latvijas jaunuzņēmumos pērn ieguldīti aptuveni 20 miljoni eiro un šis gads sācies labi - līdz šim...
Pirms pāris nedēļām Latvijas biznesa eņģeļu tīkla valdes loceklis Juris Birznieks, stāvot finanšu...