Investorus aicina pieteikties balvai “Gada investors ’16”

Pievienots latban.root Tre, 11/30/2016 - 16:33

Latvijas Privātā un Riska kapitāla asociācija (LVCA) un Latvijas Biznesa Eņģeļu Tīkls (LatBAN) aicina privātā un juridiskā sektora investorus līdz 19. decembrim pieteikt kandidatūras balvas Gada investors 16nominācijām par ieguldījumu investīciju nozares veicināšanā Latvijā.

Juris Birznieks, LatBAN valdes loceklis: “Apbalvojuma “Gada investors” mērķis ir uzteikt investorus, kuri aizvadītā gada laikā snieguši atbalstu un būtisku ieguldījumu Latvijas uzņēmējdarbības attīstībā. Aicinām pašus investorus un jebkuru Latvijas iedzīvotāju pieteikt kandidatūras tiem investoriem, kuri šogad ir investējuši savus līdzekļus jaunos projektos, palīdzot topošajiem uzņēmējiem izveidot savu biznesa veiksmes stāstu.”

Privātā sektora investori aicināti pieteikt savu vai cita investora kandidatūru trīs nominācijās: “Gada investīcija” par investīcijas apjomu un perspektīvāko nākotnes prognozi, “Gada ienesīgākā investīcija”, kurā tiks noteikta ienesīgākā investīcija, vērtējot investīcijas atdeves koeficientu un absolūtos skaitļos nopelnīto summu no projekta. Savukārt nominācijā “Gada videi draudzīgākā investīcija”, tiks vērtēta investīcijas pozitīvā ietekme uz vidi un investīcijas apjoms. No privāto investoru vidus tiks noteikts arī “Gada nozares atbalstītājs”. Pretendēt uz visām nominācijām var arī tie investori, kuri nav LatBAN biedru lokā.

Juridisko personu investoriem, kurus apbalvojumam riska kapitāla sektorā izvirzīs LVCA, ir iespēja saņemt balvu piecās kategorijās: “Gada investīcija”, “Gada pārdošana”, “Gada finanšu konsultants”, “Gada juridiskais konsultants” un “Gada nozares atbalstītājs”. Arī  šajā kategorijās pieteikšanās nominācijām ir atvērta.

Edgars Pīgoznis, LVCA valdes priekšsēdētājs uzsver: ‘’Šodien jebkuram domājošam cilvēkam ir skaidrs, ka investīciju loma ekonomikā ir ne tika uzņēmumu un darba vietu radīšana, bet arī augošu, inovatīvu un pelnošu uzņēmumu attīstīšana, kas nodrošina iekšzemes kopprodukta un valsts ienākumu pieaugumu. Es lepojos ar aizvien pieaugošo Latvijas investoru spēku un aicinu investorus aktīvi iesaistīties balvas “Gada investors” norisē”.

Ar konkursa nolikumu un investīciju izvirzīšanas, kā arī izvērtēšanas kārtību iespējams iepazīties interneta vietnē: http://www.latban.lv un www.gadainvestors.lv, kur pieejama arī pieteikuma anketa. Pieteikšanās balvai pieejama līdz 2016. gada 19. decembrim. ‘’Gada investors ’16” apbalvojumu ieguvējus noteiks svinīgā ceremonijā 2017. gada 26. janvārī  plkst. 18.00 Rīgā, Altum konferenču zālē.

 

Par investīciju balvu Gada investors

Balvas “Gada investors” tradīcija uzsākta 2015. gadā, sadarbojoties Latvijas Privātā un Riska kapitāla asociācijai (LVCA) un privāto investoru biedrībai „Latvijas Biznesa Eņģeļu Tīkls”(LatBAN). LVCA un LatBAN kopīgi īstenotās iniciatīvas mērķis ir veicināt investīciju nozares attīstību Latvijā, paplašinot investoru tīklu. Apzinot un popularizējot gada veiksmīgākās investīcijas, organizatori vēlas vērst uzmanību uz Latvijā vēl jaunās nozares izšķirošo nozīmi jauno, perspektīvo projektu atbalstīšanā.

Pērn “Gada investors” apbalvojumus privātā sektora kategorijā balvu nominācijā “Uzlecošā zvaigzne” saņēma darba devēju un meklētāju satikšanās platforma Jobbatical.com un tās investors Jānis Rancāns, bet juridisko personu investīciju jomā titulu “Gada investīcija” saņēma pasaules pirmā sportistam autonomi sekojošā GoPro video drona radītāji AirDog un tā investoru fondi FlyCap, Imprimatur Capital un Expansion Capital.



Papildu informācija:

Aiga Kalbjonoka

Biedrības "Latvijas Biznesa Eņģeļu Tīkls" izpilddirektore

Tālr. 2695‘806

E-pasts: aiga.kalbjonoka@latban.lv

http://www.latban.lv

 

Laila Zilgalve

Latvijas Privātā un Riska kapitāla asociācijas (LVCA) projektu vadītāja

Tālr. 26544649

E-pasts: laila@lvca.lv

http://www.lvca.lv

Iezīmes

LatBAN aktivitātes

Līdz 10. oktobrim ir atvērta pieteikšanās Latvijas Biznesa eņģeļu tīkla LatBAN investīciju sesijai...
Pievienojieties Baltic Sandbox un “Biznesa Enģeļu skolas” semināram un tiešsaistes diskusijai...
LatBAN (“Latvijas Biznesa eņģeļu tīkls") izsludina jauno Investīciju sesiju, kas norisināsies...
Datums: 10. jūnijs Laiks: 16:00 Pieteikšanās līdz 28. maijam Pēc pieteiktā jaunuzņēmuma projekta...
22. aprīlī norisinājās biedrības “Latvijas Biznesa Eņģeļu Tīkls” organizētā Investīciju sesiju...
Datums: 22. aprīlis Laiks: 16:00 Pieteikšanās līdz 4. aprīlim Pēc pieteiktā jaunuzņēmuma projekta...
24. martā norisinājās biedrības “Latvijas Biznesa Eņģeļu Tīkls” organizētā Investīciju sesiju, kuras...
Datums: 25. marts Laiks: 16:00 Pieteikšanās līdz 7. martam Pēc pieteiktā jaunuzņēmuma projekta...
25. februārī norisinājās biedrības “Latvijas Biznesa Eņģeļu Tīkls” organizētā 2021. Gada Februāra...
Tiek izsludināta LatBAN (“Latvijas Biznesa eņģeļu tīkls") Februāra Investīciju sesija, kas...

Nozares jaunumi

Latvijas finanšu koncerns A/S DelfinGroup otrdien, 28. septembrī, uzsāk akciju sākotnējo publisko...
Uzņēmumam “Printful” ir izdevies piesaistīt investīcijas 130 miljonu dolāru apmērā. Uzņēmuma vērtība...
Tehnoloģiju un jaunuzņēmumu pasākuma “TechChill” sacensībās “Fifty Founders Battle” šogad triumfē...
Eiropas Savienības Inovācijas, pētniecības, kultūras, izglītības un jaunatnes komisāre Marija...
Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) sadarbībā ar Latvijas Biznesa Eņģeļu tīklu...