Jau nākamnedēļ norisināsies biedrības „Latvijas Biznesa Eņģeļu Tīkls” gada noslēguma Investīciju sesija

Pievienots latban.root Cet, 12/10/2015 - 14:03
  1. decembrī plkst. 14.00 Rīgas Biznesa skolā notiks Investīciju sesija, 2015. gada nogalē vēl sešiem jaunajiem projektiem būs iespēja tiksies ar biznesa eņģeļiem, kuri var palīdzēt realizēt viņu biznesa ieceri.

Katru mēnesi Biedrība “Latvijas Biznesa Eņģeļu Tīkls” organizē slēgtas Investīciju sesijas, vienkopus pulcējot jaunus, daudzsološus uzņēmējus un biznesa eņģeļus jeb privātos investorus. Atskatoties uz aizvadīto gadu var teikt, ka 2015. gada laikā biedrībā ir saņemti vairāk kā 200  projektu pieteikumi, no tiem Investīciju sesijās ir piedalījušies aptuveni 75 jaunie projekti.

  1. gadu noslēgs un decembra Investīciju sesijā piedalīsies sekojoši projekti:

 „Adaplab Oil & Gas”, Raivis Ņikitins – Adaplab izstrādā adaptīvas/pašregulējošas programmatūras risinājumus sarežģītiem industriālajiem procesiem balstoties uz patentētu Ierobežotas-Frekvences-Adaptīvo tehnoloģiju (piemēram, naftas urbšanā tas varētu ietaupīt līdz pat $1,5m uz vienu naftas urbumu)

„EVOLED”Fjodrs Erevins –  Izstrādā unikālu nanomateriālu OLED apgaismošanas sistēmai, kas padarīs to par ļoti efektīvu gaismas avotu, kas būs plašs pielietojums komerciālajā un industriālajā nozarē. 

„Tram Restuarant Riga”Jānis Zicāns – Nebijis pieredžu apvienojums, kas ļauj apskatīt pilsētu no jaunas perspektīvas, tai pašā laikā baudot lielisku  restorāna ēdienu.

„BePrax”Ričards Čmiznikovs – Online skaistumkopšanas un zobārstniecības pakalpojumu plānošanas platforma, kurā Jūs varat pieteikties pie speciālista, vai arī pie praktizējošiem studentiem.

“Writter.is”Ivars Indriķis – platforma, kur cilvēki var brīvi izteikt savas domas, viedokli un emocijas par pilnībā jebkādu tēmu. Galvenā atšķirība no konkurentiem – iespēja ziņas vidi personalizēt. 

“Days Special”, Oskars Putniņš,- jauna un neredzēta atlaižu sistēmas platforma, kura ļauj uzņēmējiem apmainīt atlaidi pret reklāmas vietu uz klientu Facebook.com sienas. 

Investīciju sesijas ietvaros atlasītie projekti pārstāvēs plašu darbību spektru un mērogu. Sākot, ar aizraujošu iespēju izbaudīt maltīti atrodoties ekskluzīvā tramvajā un vērot Rīgas skatus, līdz pat naftas urbuma procesa uzlabošanas projektam starptautiskā tirgū.

Līdz šim investīcijas saņēmuši jau sešpadsmit projekti dažādās nozarēs. Turklāt, ar vairākiem  projektu vadītājiem notiek sarunas par iespējamām investīcijām

Jauno biznesa projektu autori aicināti pieteikties uz novembra Investīciju sesiju līdz 6. janvāra plkst. 23.59. Mājaslapā www.latban.lv aizpildot pieteikuma anketu privāto investoru platformā Gust

Biedrība „Latvijas Biznesa Eņģeļu Tīkls” dibināta 2014. gada 29. aprīlī ar mērķi paplašināt un attīstīt biznesa eņģeļu tīklu Latvijā, kā arī atbalstīt jaunus daudzsološus projektus. Šobrīd biedrībā „Latvijas Biznesa Eņģeļu Tīkls” darbojas 48 investori. Biznesa eņģelis ir investors, kurš ir guvis pieredzi uzņēmējdarbībā un investē savus privātos līdzekļus biznesa projektos. Viņš ir nozīmīgs atbalsts jaunajiem uzņēmumiem ar izaugsmes potenciālu to agrīnā attīstības stadijā. Biznesa eņģeļa pieredze uzņēmējdarbībā dod iespēju atrast projektam īsāko ceļu uz peļņu.

LatBAN aktivitātes

Līdz 10. oktobrim ir atvērta pieteikšanās Latvijas Biznesa eņģeļu tīkla LatBAN investīciju sesijai...
Pievienojieties Baltic Sandbox un “Biznesa Enģeļu skolas” semināram un tiešsaistes diskusijai...
LatBAN (“Latvijas Biznesa eņģeļu tīkls") izsludina jauno Investīciju sesiju, kas norisināsies...
Datums: 10. jūnijs Laiks: 16:00 Pieteikšanās līdz 28. maijam Pēc pieteiktā jaunuzņēmuma projekta...
22. aprīlī norisinājās biedrības “Latvijas Biznesa Eņģeļu Tīkls” organizētā Investīciju sesiju...
Datums: 22. aprīlis Laiks: 16:00 Pieteikšanās līdz 4. aprīlim Pēc pieteiktā jaunuzņēmuma projekta...
24. martā norisinājās biedrības “Latvijas Biznesa Eņģeļu Tīkls” organizētā Investīciju sesiju, kuras...
Datums: 25. marts Laiks: 16:00 Pieteikšanās līdz 7. martam Pēc pieteiktā jaunuzņēmuma projekta...
25. februārī norisinājās biedrības “Latvijas Biznesa Eņģeļu Tīkls” organizētā 2021. Gada Februāra...
Tiek izsludināta LatBAN (“Latvijas Biznesa eņģeļu tīkls") Februāra Investīciju sesija, kas...

Nozares jaunumi

Latvijas finanšu koncerns A/S DelfinGroup otrdien, 28. septembrī, uzsāk akciju sākotnējo publisko...
Uzņēmumam “Printful” ir izdevies piesaistīt investīcijas 130 miljonu dolāru apmērā. Uzņēmuma vērtība...
Tehnoloģiju un jaunuzņēmumu pasākuma “TechChill” sacensībās “Fifty Founders Battle” šogad triumfē...
Eiropas Savienības Inovācijas, pētniecības, kultūras, izglītības un jaunatnes komisāre Marija...
Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) sadarbībā ar Latvijas Biznesa Eņģeļu tīklu...