LatBAN februāra Investīciju sesijā – rekordliela interese par projektiem

Pievienots latban.root Pir, 02/29/2016 - 13:52

Katru mēnesi biedrība ‘Latvijas Biznesa Eņģeļu Tīkls’ (LatBAN) organizē slēgtas Investīciju sesijas, kurās perspektīvākie uzņēmēji var prezentēt savus projektus biznesa eņģeļiem, lai saņemtu investīcijas. 25. februārī notikusī Investīciju sesija izraisīja rekordlielu investoru interesi.

Februāra Investīciju sesijā  savus projektus prezentēja sekojoši pretendenti:

‘Aerones’, kas izstrādā un pārdod lielas jaudas multi rotoru lidaparātus jeb dronus sportam, lauksaimniecībai un glābšanas darbiem. Par šo projektu ieinteresējušies astoņi potenciālie investori, augsti novērtējot biznesa līdera un komandas spēju sasniegt izvirzītos biznesa mērķu, kā arī investējamās summas atbilstību savām interesēm.

SIA ‘FishingQuotasTradeExchange’ jeb ‘FishQ’, kas radījuši pirmo, vienoto nozvejas kvotu tirgu Eiropā un FishQ web platformu darījumu veikšanai. Par šo projektu ieinteresējušies pieci investori, taču lai gan pagaidām nav līdz galam skaidrs biznesa potenciāls un atkarība no publiskās pārvaldības.

‘Soundigo’, kas ieviesuši jaunu premium mūzikas standartu, kas nodrošina autentisku klausīšanās pieredzi jebkurā skaņu ierīcē. Par šo projektu ieinteresējušies seši investori, taču tas vēl jāpilnveido. „Projektam nepieciešams līdz galam saprast produktu un ienākumu avotus tirgū,” komentējis viens no investoriem.

‘Notakey’, kas izstrādā lietotāju autorizācijas sistēmu bankām, lai ieviestu aizstājēju dārgajām un neparocīgajām internetbanku kodu kartēm. Par šo projektu ieinteresējušies deviņi investori.

‘BroCreation’, kas ražo unikālas, videi draudzīgas bungas un to aksesuārus ar inovatīviem risinājumiem (wood wibe technology). Par šo projektu ieinteresējušies divi investori, lai gan vairāki atzinuši, ka šādu ekoloģiski draudzīgu bungu ražošana ir pārāk specifiska biznesa niša.

‘PlayGineering’, kuru bizness ir balstīts uz unikālu tehnoloģiju un biznesa koncepta inovāciju profesionālajā sportā ar fokusu uz klienta vērtībām. Par šo projektu ieinteresējušies astoņi investori, īpaši uzsverot pakalpojuma atbilstību klientu vajadzībām un prasībām un spēju nodrošoināt mepieciešamos pārdošanas apjomus.

Pirms katras Investīciju sesijas notiek atlases posms, kura laikā eksperti atlasa un izvērtē visus pieteiktos projektus un seši labākie projektu vadītāji tiek aicināti uz tikšanos ar investoriem klātienē, kur dalībniekiem būs iespēja uzrunāt gandrīz 50 investorus.

Taču tieši februāra sesija izrādījusies īpaši veiksmīga. „Jāatzīst, ka šī ir pirmā Investīciju sesija, kurā ir tik liela interese no investoriem. Vienam no projektiem izdevās piesaistīt deviņu investoru interesi. Ieinteresēto investoru skaits varētu augt, jo pēc katras sesijas investori saņem video atskatu, lai arī tie biedri, kas nevarēja ierasties uz sesiju, sekotu līdzi un intereses gadījumā varētu uzsākt sarunas ar šiem projektiem. Šobrīd ceram uz veiksmīgām sarunām investoriem un projektiem,” komentē biedrības izpilddirektore Aiga Kalbjonoka.

Līdz šim biedrība ‘Latvijas Biznesa Eņģeļu Tīkls’ ir saņēmusi aptuveni 350 projektu pieteikumus, Investīciju sesijās ir piedalījušies vairāk nekā 100 projekti, savukārt investīcijas saņēmuši 15 projekti dažādās nozarēs. Kopējais investīciju apjoms sastāda vairāk nekā vienu miljonu eiro.

Nākamā ‘LatBAN’ Investīciju sesija notiks 23. martā, bet projektus var iesniegt līdz 1. marta plkst. 23:59. Pieteikties marta investīciju sesijai var šeit!

LatBAN aktivitātes

Līdz 10. oktobrim ir atvērta pieteikšanās Latvijas Biznesa eņģeļu tīkla LatBAN investīciju sesijai...
Pievienojieties Baltic Sandbox un “Biznesa Enģeļu skolas” semināram un tiešsaistes diskusijai...
LatBAN (“Latvijas Biznesa eņģeļu tīkls") izsludina jauno Investīciju sesiju, kas norisināsies...
Datums: 10. jūnijs Laiks: 16:00 Pieteikšanās līdz 28. maijam Pēc pieteiktā jaunuzņēmuma projekta...
22. aprīlī norisinājās biedrības “Latvijas Biznesa Eņģeļu Tīkls” organizētā Investīciju sesiju...
Datums: 22. aprīlis Laiks: 16:00 Pieteikšanās līdz 4. aprīlim Pēc pieteiktā jaunuzņēmuma projekta...
24. martā norisinājās biedrības “Latvijas Biznesa Eņģeļu Tīkls” organizētā Investīciju sesiju, kuras...
Datums: 25. marts Laiks: 16:00 Pieteikšanās līdz 7. martam Pēc pieteiktā jaunuzņēmuma projekta...
25. februārī norisinājās biedrības “Latvijas Biznesa Eņģeļu Tīkls” organizētā 2021. Gada Februāra...
Tiek izsludināta LatBAN (“Latvijas Biznesa eņģeļu tīkls") Februāra Investīciju sesija, kas...

Nozares jaunumi

Latvijas finanšu koncerns A/S DelfinGroup otrdien, 28. septembrī, uzsāk akciju sākotnējo publisko...
Uzņēmumam “Printful” ir izdevies piesaistīt investīcijas 130 miljonu dolāru apmērā. Uzņēmuma vērtība...
Tehnoloģiju un jaunuzņēmumu pasākuma “TechChill” sacensībās “Fifty Founders Battle” šogad triumfē...
Eiropas Savienības Inovācijas, pētniecības, kultūras, izglītības un jaunatnes komisāre Marija...
Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) sadarbībā ar Latvijas Biznesa Eņģeļu tīklu...