Izsludināta pieteikšanās apbalvojumam Gada investors 2020

Pievienots LatBAN Pir, 01/11/2021 - 17:34

Latvijas Privātā un riska kapitāla asociācija un Latvijas Biznesa eņģeļu tīkls aicina privātā un juridiskā sektora investorus līdz 18. janvārim pieteikties apbalvojumam “Gada investors 2020” par aizvadītā gada nozīmīgākajām investīcijām Latvijā.

Latvijas Privātā un riska kapitāla asociācija (LVCA) un Latvijas Biznesa eņģeļu tīkls (LatBAN) gada investora noteikšanas iniciatīva kopš 2015. gada veicina investīciju nozares attīstību, apkopo investoru paveikto un izceļ nozares atbalstītājus, kuri snieguši nozīmīgu ieguldījumu Latvijas investīciju vides un uzņēmējdarbības attīstībā.

Privāto investoru jeb biznesa eņģeļu kategorijā apbalvojumi par 2020. gadā sasniegto tiks pasniegti nominācijās: “Gada investīcija” par investīcijas apjomu un perspektīvāko nākotnes prognozi, “Gada ienesīgākā investīcija” par ienesīgāko investīciju pēc investīcijas atdeves koeficienta un absolūtos skaitļos no projekta nopelnītās summas un “Gada videi draudzīgākā investīcija” par apjomīgāko investīciju ar pozitīvāko ietekmi uz vidi. Kandidātus izvirzīt aicināti gan investori un uzņēmēji, gan arī privātpersonas.

“”Gada investors” ir tradīcija, kas jau sešus gadus vieno Latvijas investīciju nozari. Aizvadītais gads ir bijis liels izaicinājums, un tāpēc ir īpaši svarīgi izcelt sasniegumus un projektus, kas šajā laikā ir attīstīti. Privāto investoru ieguldījums, zināšanas un ievērojamā pieredze arī krīzē ļāvusi saskatīt jaunas iespējas un potenciālos biznesa attīstības virzienus. Ir pamats lepoties ar sasniegto, tāpēc aicinām ikvienu privāto investoru piedalīties iniciatīvā “Gada investors 2020″ un apliecināt Latvijas uzņēmēju varēšanu,” tā Juris Birznieks, LatBAN valdes priekšsēdētājs.

Investīciju fondu un korporatīvo investoru sektora investori un konsultanti var pretendēt uz balvām nominācijās: “Gada investīcija” par investīcijas apjomu un nākotnes prognozi, “Gada pārdošana” par darījuma apjomu, rezultātu un ietekmi uz izaugsmes kapitāla nozares attīstību, “Gada finanšu konsultants” un “Gada juridiskais konsultants” par sniegto konsultāciju apjomu, rezultātu un nozīmi. Pretendentus šajās kategorijās var pieteikt LVCA biedri.

“Neskatoties uz to, cik sarežģīts ir bijis 2020. gads, ekonomika attīstās, fondi turpina investēt un ir daudz izcilu un aizraujošu uzņēmumu izaugsmes stāstu. Latvijas tirgū ir jaudīgas biznesa idejas, ko ceram redzēt arī apbalvojuma “Gada investors 2020″ laureātu vidū,” saka LVCA valdes priekšsēdētāja Kristīne Bērziņa.

Gan privāto, gan izaugsmes kapitāla investīciju sektorā tiks godināti arī “Gada nozares atbalstītāji” par ilgtspējīgu ieguldījumu nozares attīstībā. Uzvarētājus šajā kategorijā noteiks LVCA un LatBAN valdes, ņemot vērā 2020. gadā saņemto atbalstu un sadarbības apjomu.

Pieteikumus “Gada investors 2020” nominācijām iespējams iesniegt līdz šī gada 18. janvārim. Plašāka informācija, konkursa nolikums un pieteikšanās kārtība pieejama apbalvojuma tīmekļa vietnē.

“Gada investors 2020” tiešsaistes apbalvošanas ceremonija un investīciju nozares ekspertu paneļdiskusija par riska kapitāla iespējām Latvijas uzņēmumu izaugsmei notiks 11. februārī.

Iniciatīvu “Gada investors 2020” atbalsta AS “Attīstības finanšu institūcija Altum“.

 

Pārpublicēts no: labsoflatvia.com

LatBAN aktivitātes

Līdz 10. oktobrim ir atvērta pieteikšanās Latvijas Biznesa eņģeļu tīkla LatBAN investīciju sesijai...
Pievienojieties Baltic Sandbox un “Biznesa Enģeļu skolas” semināram un tiešsaistes diskusijai...
LatBAN (“Latvijas Biznesa eņģeļu tīkls") izsludina jauno Investīciju sesiju, kas norisināsies...
Datums: 10. jūnijs Laiks: 16:00 Pieteikšanās līdz 28. maijam Pēc pieteiktā jaunuzņēmuma projekta...
22. aprīlī norisinājās biedrības “Latvijas Biznesa Eņģeļu Tīkls” organizētā Investīciju sesiju...
Datums: 22. aprīlis Laiks: 16:00 Pieteikšanās līdz 4. aprīlim Pēc pieteiktā jaunuzņēmuma projekta...
24. martā norisinājās biedrības “Latvijas Biznesa Eņģeļu Tīkls” organizētā Investīciju sesiju, kuras...
Datums: 25. marts Laiks: 16:00 Pieteikšanās līdz 7. martam Pēc pieteiktā jaunuzņēmuma projekta...
25. februārī norisinājās biedrības “Latvijas Biznesa Eņģeļu Tīkls” organizētā 2021. Gada Februāra...
Tiek izsludināta LatBAN (“Latvijas Biznesa eņģeļu tīkls") Februāra Investīciju sesija, kas...

Nozares jaunumi

Latvijas finanšu koncerns A/S DelfinGroup otrdien, 28. septembrī, uzsāk akciju sākotnējo publisko...
Uzņēmumam “Printful” ir izdevies piesaistīt investīcijas 130 miljonu dolāru apmērā. Uzņēmuma vērtība...
Tehnoloģiju un jaunuzņēmumu pasākuma “TechChill” sacensībās “Fifty Founders Battle” šogad triumfē...
Eiropas Savienības Inovācijas, pētniecības, kultūras, izglītības un jaunatnes komisāre Marija...
Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) sadarbībā ar Latvijas Biznesa Eņģeļu tīklu...