Izsludināta pieteikšanās apbalvojumam Gada investors 2020

Submitted by LatBAN on Mon, 01/11/2021 - 17:34

Latvijas Privātā un riska kapitāla asociācija un Latvijas Biznesa eņģeļu tīkls aicina privātā un juridiskā sektora investorus līdz 18. janvārim pieteikties apbalvojumam “Gada investors 2020” par aizvadītā gada nozīmīgākajām investīcijām Latvijā.

Latvijas Privātā un riska kapitāla asociācija (LVCA) un Latvijas Biznesa eņģeļu tīkls (LatBAN) gada investora noteikšanas iniciatīva kopš 2015. gada veicina investīciju nozares attīstību, apkopo investoru paveikto un izceļ nozares atbalstītājus, kuri snieguši nozīmīgu ieguldījumu Latvijas investīciju vides un uzņēmējdarbības attīstībā.

Privāto investoru jeb biznesa eņģeļu kategorijā apbalvojumi par 2020. gadā sasniegto tiks pasniegti nominācijās: “Gada investīcija” par investīcijas apjomu un perspektīvāko nākotnes prognozi, “Gada ienesīgākā investīcija” par ienesīgāko investīciju pēc investīcijas atdeves koeficienta un absolūtos skaitļos no projekta nopelnītās summas un “Gada videi draudzīgākā investīcija” par apjomīgāko investīciju ar pozitīvāko ietekmi uz vidi. Kandidātus izvirzīt aicināti gan investori un uzņēmēji, gan arī privātpersonas.

“”Gada investors” ir tradīcija, kas jau sešus gadus vieno Latvijas investīciju nozari. Aizvadītais gads ir bijis liels izaicinājums, un tāpēc ir īpaši svarīgi izcelt sasniegumus un projektus, kas šajā laikā ir attīstīti. Privāto investoru ieguldījums, zināšanas un ievērojamā pieredze arī krīzē ļāvusi saskatīt jaunas iespējas un potenciālos biznesa attīstības virzienus. Ir pamats lepoties ar sasniegto, tāpēc aicinām ikvienu privāto investoru piedalīties iniciatīvā “Gada investors 2020″ un apliecināt Latvijas uzņēmēju varēšanu,” tā Juris Birznieks, LatBAN valdes priekšsēdētājs.

Investīciju fondu un korporatīvo investoru sektora investori un konsultanti var pretendēt uz balvām nominācijās: “Gada investīcija” par investīcijas apjomu un nākotnes prognozi, “Gada pārdošana” par darījuma apjomu, rezultātu un ietekmi uz izaugsmes kapitāla nozares attīstību, “Gada finanšu konsultants” un “Gada juridiskais konsultants” par sniegto konsultāciju apjomu, rezultātu un nozīmi. Pretendentus šajās kategorijās var pieteikt LVCA biedri.

“Neskatoties uz to, cik sarežģīts ir bijis 2020. gads, ekonomika attīstās, fondi turpina investēt un ir daudz izcilu un aizraujošu uzņēmumu izaugsmes stāstu. Latvijas tirgū ir jaudīgas biznesa idejas, ko ceram redzēt arī apbalvojuma “Gada investors 2020″ laureātu vidū,” saka LVCA valdes priekšsēdētāja Kristīne Bērziņa.

Gan privāto, gan izaugsmes kapitāla investīciju sektorā tiks godināti arī “Gada nozares atbalstītāji” par ilgtspējīgu ieguldījumu nozares attīstībā. Uzvarētājus šajā kategorijā noteiks LVCA un LatBAN valdes, ņemot vērā 2020. gadā saņemto atbalstu un sadarbības apjomu.

Pieteikumus “Gada investors 2020” nominācijām iespējams iesniegt līdz šī gada 18. janvārim. Plašāka informācija, konkursa nolikums un pieteikšanās kārtība pieejama apbalvojuma tīmekļa vietnē.

“Gada investors 2020” tiešsaistes apbalvošanas ceremonija un investīciju nozares ekspertu paneļdiskusija par riska kapitāla iespējām Latvijas uzņēmumu izaugsmei notiks 11. februārī.

Iniciatīvu “Gada investors 2020” atbalsta AS “Attīstības finanšu institūcija Altum“.

 

Pārpublicēts no: labsoflatvia.com

LatBAN aktivitātes

Date: 22. April Time: 16:00 Submission Deadline: till 4. of April After receiving initial business...
Date: 25. March Time: 16:00 Submission Deadline: till 7. of March After receiving initial business...
February Investment Session! Date: 25. February Time: 17:00 Submission Deadline: till 5. of February...
First Investment session of 2021! Date: 28. January Time: 16:00 Submission Deadline: till 12. of...
In the current situation, of course, investors have become more cautious, but life does not stop...
Private investors or so-called business angels in five years have invested EUR 10.85 mln in Latvia's...
SEB Innovation centre, Savanoriu pr. 1, Vilnius 18.00-21.00 9th October Lithuanian Business Angel...
Mon 7th Oct 15:00 - 20:00 OP, Gebhardinaukio 1, Helsinki FiBAN Pitch Finland is the leading...
Wed 16th Oct 10:00 - 16:00 FiBAN Academy is a training program, which gives you a deeper insight on...
In Startup Safari Riga LatBAN will give a lecture. Anyone who thinking of do LatBAN is the right...

Nozares jaunumi

The leading Baltic startup and technology event TechChill has announced its annual pitch competition...
Following a legislative change to the country’s stock option policy, Latvia is now ranked as the...
Aerones has raised $1.6M in seed funding to develop a ground-based robotics system for wind turbine...
Estonian startup woola wins TechChill 2020 pitch competition and receives the main prize. The lucky...
We organize annual business conferences that inspire leaders towards better leadership. And we’ve...