Jau nākamnedēļ norisināsies biedrības „Latvijas Biznesa Eņģeļu Tīkls” gada noslēguma Investīciju sesija

Submitted by latban.root on Thu, 12/10/2015 - 14:03
  1. decembrī plkst. 14.00 Rīgas Biznesa skolā notiks Investīciju sesija, 2015. gada nogalē vēl sešiem jaunajiem projektiem būs iespēja tiksies ar biznesa eņģeļiem, kuri var palīdzēt realizēt viņu biznesa ieceri.

Katru mēnesi Biedrība “Latvijas Biznesa Eņģeļu Tīkls” organizē slēgtas Investīciju sesijas, vienkopus pulcējot jaunus, daudzsološus uzņēmējus un biznesa eņģeļus jeb privātos investorus. Atskatoties uz aizvadīto gadu var teikt, ka 2015. gada laikā biedrībā ir saņemti vairāk kā 200  projektu pieteikumi, no tiem Investīciju sesijās ir piedalījušies aptuveni 75 jaunie projekti.

  1. gadu noslēgs un decembra Investīciju sesijā piedalīsies sekojoši projekti:

 „Adaplab Oil & Gas”, Raivis Ņikitins – Adaplab izstrādā adaptīvas/pašregulējošas programmatūras risinājumus sarežģītiem industriālajiem procesiem balstoties uz patentētu Ierobežotas-Frekvences-Adaptīvo tehnoloģiju (piemēram, naftas urbšanā tas varētu ietaupīt līdz pat $1,5m uz vienu naftas urbumu)

„EVOLED”Fjodrs Erevins –  Izstrādā unikālu nanomateriālu OLED apgaismošanas sistēmai, kas padarīs to par ļoti efektīvu gaismas avotu, kas būs plašs pielietojums komerciālajā un industriālajā nozarē. 

„Tram Restuarant Riga”Jānis Zicāns – Nebijis pieredžu apvienojums, kas ļauj apskatīt pilsētu no jaunas perspektīvas, tai pašā laikā baudot lielisku  restorāna ēdienu.

„BePrax”Ričards Čmiznikovs – Online skaistumkopšanas un zobārstniecības pakalpojumu plānošanas platforma, kurā Jūs varat pieteikties pie speciālista, vai arī pie praktizējošiem studentiem.

“Writter.is”Ivars Indriķis – platforma, kur cilvēki var brīvi izteikt savas domas, viedokli un emocijas par pilnībā jebkādu tēmu. Galvenā atšķirība no konkurentiem – iespēja ziņas vidi personalizēt. 

“Days Special”, Oskars Putniņš,- jauna un neredzēta atlaižu sistēmas platforma, kura ļauj uzņēmējiem apmainīt atlaidi pret reklāmas vietu uz klientu Facebook.com sienas. 

Investīciju sesijas ietvaros atlasītie projekti pārstāvēs plašu darbību spektru un mērogu. Sākot, ar aizraujošu iespēju izbaudīt maltīti atrodoties ekskluzīvā tramvajā un vērot Rīgas skatus, līdz pat naftas urbuma procesa uzlabošanas projektam starptautiskā tirgū.

Līdz šim investīcijas saņēmuši jau sešpadsmit projekti dažādās nozarēs. Turklāt, ar vairākiem  projektu vadītājiem notiek sarunas par iespējamām investīcijām

Jauno biznesa projektu autori aicināti pieteikties uz novembra Investīciju sesiju līdz 6. janvāra plkst. 23.59. Mājaslapā www.latban.lv aizpildot pieteikuma anketu privāto investoru platformā Gust

Biedrība „Latvijas Biznesa Eņģeļu Tīkls” dibināta 2014. gada 29. aprīlī ar mērķi paplašināt un attīstīt biznesa eņģeļu tīklu Latvijā, kā arī atbalstīt jaunus daudzsološus projektus. Šobrīd biedrībā „Latvijas Biznesa Eņģeļu Tīkls” darbojas 48 investori. Biznesa eņģelis ir investors, kurš ir guvis pieredzi uzņēmējdarbībā un investē savus privātos līdzekļus biznesa projektos. Viņš ir nozīmīgs atbalsts jaunajiem uzņēmumiem ar izaugsmes potenciālu to agrīnā attīstības stadijā. Biznesa eņģeļa pieredze uzņēmējdarbībā dod iespēju atrast projektam īsāko ceļu uz peļņu.

LatBAN aktivitātes

Date: 10. June Time: 16:00 Submission Deadline: till 28. of May After receiving initial business...
Date: 22. April Time: 16:00 Submission Deadline: till 4. of April After receiving initial business...
Date: 25. March Time: 16:00 Submission Deadline: till 7. of March After receiving initial business...
February Investment Session! Date: 25. February Time: 17:00 Submission Deadline: till 5. of February...
First Investment session of 2021! Date: 28. January Time: 16:00 Submission Deadline: till 12. of...
In the current situation, of course, investors have become more cautious, but life does not stop...
Private investors or so-called business angels in five years have invested EUR 10.85 mln in Latvia's...
SEB Innovation centre, Savanoriu pr. 1, Vilnius 18.00-21.00 9th October Lithuanian Business Angel...
Mon 7th Oct 15:00 - 20:00 OP, Gebhardinaukio 1, Helsinki FiBAN Pitch Finland is the leading...
Wed 16th Oct 10:00 - 16:00 FiBAN Academy is a training program, which gives you a deeper insight on...

Nozares jaunumi

The leading Baltic startup and technology event TechChill has announced its annual pitch competition...
Following a legislative change to the country’s stock option policy, Latvia is now ranked as the...
Aerones has raised $1.6M in seed funding to develop a ground-based robotics system for wind turbine...
Estonian startup woola wins TechChill 2020 pitch competition and receives the main prize. The lucky...
We organize annual business conferences that inspire leaders towards better leadership. And we’ve...