'Digital Freedom Festival' šogad par tehnoloģiju ietekmi uz ilgtspējīgu attīstību

Submitted by LatBAN on Fri, 09/13/2019 - 12:15

Apzinoties tehnoloģiju un inovāciju plašās iespējas un globalizācijas ēnas puses, tehnoloģiju notikums ‘Digital Freedom Festival’, šogad aicina ikvienu iesaistīties diskusijā par tehnoloģiju ietekmi uz ilgtspējīgu attīstību, balstoties uz ANO izvirzītajiem ilgtspējīgas attīstības mērķiem 2030.

‘Digital Freedom Festival’ šogad notiks 14. un 15. novembrī Rīgā un paredzams, ka pulcēs vairāk nekā 1600 dalībnieku no visas pasaules,  Festivāla fokusā šogad būs cilvēks un tā loma tehnoloģiju laikmetā. Galvenās konferences tēmas – nākotnes ekonomika, veselības aprūpes tehnoloģijas, zaļās tehnoloģijas, viedā pārvietošanās un dzīvesstils.

14. novembrī festivāls apmeklētājus pulcēs uz iesildošajiem notikumiem – diskusijām, kas notiks dažādās vietās. Savukārt 15. novembrī festivāla konference notiks tikko atklātajā ‘Hanzas Peronā’, kas ir bijusī Rīgas Preču stacijas noliktavas ēka Pulkveža Brieža un Hanzas ielas stūrī.

“Šogad festivāla diskusijas vēlamies pacelt vēl augstākā līmenī un paust atbalstu ANO ilgtspējīgas attīstības mērķiem, lai tehnoloģiju un inovāciju potenciālu izmantotu šobrīd aktuālo globālo problēmu mazināšanai. Pozitīvas ietekmes radīšanā ir būtiska mūsu planētas iedzīvotāja līdzdalība, tāpēc diskusijās aicinām iesaistīties ikvienu. Joprojām vēlamies lauzt pastāvošo lietu kārtību un šoreiz izaicināsim paši sevi, kļūstot par bezatkritumu festivālu (zero waste) – samazināsim, atkārtoti izmantosim, pārstrādāsim un aicināsim tā rīkoties arī festivāla partnerus un apmeklētājus!” saka ‘Digital Freedom Festival’ līdzdibinātāja Dagnija Lejiņa.

Jau otro gadu festivālā notiks Investoru diena, kuras ietvaros sadarbībā ar #HealthTech bloka partneri Rīgas Stradiņa universitāti, #GreenTech bloka partneri ‘Latvijas Valsts meži’ un #SmartMobility partneri Nīderlandes vēstniecību Latvijā norisināsies jaunuzņēmumu konkursi, investoru prezentācijas, diskusijas un “ātrie randiņi” ar investoriem.

Papildus ilggadējiem jaunuzņēmumu konkursu partneriem – akseleratoriem ‘500 Startups’ un ‘Rockstart’ – šogad pievienojies viens no aktīvākajiem riska kapitāla fondiem ASV Silīcija ielejā ‘Plug and Play’.

Turpinot pagājušajā gadā iesākto sadarbību ar galveno satura partneri ‘DELFI’, arī šogad uz ‘Delfi Media LAB’ skatuves notiks diskusijas par tehnoloģiju ietekmi uz mediju attīstību, kur pasaulē zināmi mediju pārstāvji un eksperti diskutēs par digitālo tehnoloģiju ietekmi uz satura attīstību, digitālajām stratēģijām un sponsorēšanas politiku, kā arī aplūkos šobrīd tik aktuālās digitālās tendences, piemēram influenseru mārketings, podraides un mobilais saturs.

Savukārt, sadarbībā ar ‘Deloitte’, festivāls ieskatīsies arī jautājumā kā mākslīgo intelektu var pielietot arī vidusmēra Latvijas uzņēmumi, kādas biznesa problēmas tas var palīdzēt risināt un kādi jau ir šī brīža veiksmes stāsti šajā jomā.

‘Digital Freedom Festival’ ir globāls tehnoloģiju, startup, politikas un dzīvesstila festivāls, kurā 14. un 15. novembrī Rīgā pulcēsies tehnoloģiju un startup uzņēmēji, eksperti, politikas veidotāji, investori, žurnālisti un iedvesmojoši runātāji no visas pasaules, lai meklētu atbildes, kā uzņēmēji, sabiedrība un politikas veidotāji var labāk sadarboties un izmantot tehnoloģiju radītās priekšrocības.

 

LatBAN aktivitātes

In the current situation, of course, investors have become more cautious, but life does not stop...
Private investors or so-called business angels in five years have invested EUR 10.85 mln in Latvia's...
SEB Innovation centre, Savanoriu pr. 1, Vilnius 18.00-21.00 9th October Lithuanian Business Angel...
Mon 7th Oct 15:00 - 20:00 OP, Gebhardinaukio 1, Helsinki FiBAN Pitch Finland is the leading...
Wed 16th Oct 10:00 - 16:00 FiBAN Academy is a training program, which gives you a deeper insight on...
In Startup Safari Riga LatBAN will give a lecture. Anyone who thinking of do LatBAN is the right...
20.-22. septembris This hackathon's goal is to generate innovative business ideas within 48 hours...
Thu 12th Sep 11:30 - 17:00 Class Room, Maria 01, Maria 01, Lapinlahdenkatu 16, 00100 Helsinki. map...
Welcome You to LatBAN Investing session in 30ty August , 4pm o' clock, in iNOVUSS festival...
Welcome You to LatBAN Investing session in 28th February , 17.00 o' clock, in SEB Inovation center...

Nozares jaunumi

Aerones has raised $1.6M in seed funding to develop a ground-based robotics system for wind turbine...
Estonian startup woola wins TechChill 2020 pitch competition and receives the main prize. The lucky...
We organize annual business conferences that inspire leaders towards better leadership. And we’ve...
RIGA COMM is an annual IT and business event for entrepreneurs of service and manufacturing fields...
Join us in Oslo on September 23-27, 2019 to network and highlight sustainable solutions. #oiw2019...