Privātā investora dalība projektā – īsākais ceļš uz peļņu

Опубликовано latban.aivars.sablis - ср, 02/03/2016 - 13:55

Nu jau par tradīciju ir kļuvušas Biedrības „Latvijas Biznesa Eņģeļu Tīkls” ikmēneša Investīciju sesijas, kas dod iespēju 6 biznesa projektiem prezentēt sevi Latvijas biznesa eņģeļiem jeb privātajiem investoriem. Ar pārliecību varam apgalvot, ka privātā investora dalība projektā ir īsākais ceļš uz peļņu. Taču, lai projekts nonāktu līdz sesijai, tam ir jāpiedalās pirmssesijas atlases posmā. Atlases posms ļauj ne tikai biedrībai, bet arī pašiem projektiem pārliecināties par to, vai tie tiešām ir gatavi tikties ar investoriem.

Ja tev ir vēlme, bet tomēr šaubies par to vai piedalīties, turpinājumā atsauksmes no projektiem, kuri ir pieredzējuši LatBAN atlases kārtu, dalībniekiem, kas ir startējuši Investīciju sesijās, kā arī projektu autoriem, kuri turpina strādāt, lai iegūtu iespēju tikties ar investoriem.

„LatBAN palīdzēja novērtēt projektu „Perfume Vending” no neitrāla skatupunkta, kā arī, balstoties uz sākotnējiem ieteikumiem, uzlabot projektu un galu galā iegūt nepieciešamās investīcijas 100 000 EUR apmērā, lai realizētu iecerēto. Jaunajiem projektiem iesaku nebaidīties un piedalīties, jo rezultātus var panākt tikai un vienīgi ar darbu. Sīkāk ar mūsu veiksmes stāstu variet iepazīties Forbes jaunākajā numurā.” Ar savu pieredzi dalās projekta „Perfum Vending” autors Jevgēnijs Roščins.

“LatBAN investīciju sesijas ir labs sagatavošanās posms, lai vēlreiz pārliecinātos, ka visi projekta stūri ir noslīpēti, koncepts ir skaidrs un kodolīgs, un ir gatavas atbildes uz visiem investoru jautājumiem, kas paaugstina katra projekta spēju konkurēt globālā mērogā un piesaistīt investīcijas ne tikai Latvijā,” stāsta projekta “Go VR” autore Gunita Kuļikovska.

„Biedrība “Latvijas Biznesa Eņģeļu Tīkls” kompānijai STROPS Technologies deva iespēju tikties ar investoriem klātienē. LatBAN ekspertu ieteikumi palīdzēja precīzi identificēt kompānijas mērķus un nospraust nepieciešamās aktivitātes to sasniegšanai, lai projektu novestu līdz reālai peļņai. Nākotnē ceram turpināt sadarboties,” stāsta projekta autors Normunds Stepāns.

„Mums, FCI Dogs komandai, šī sesija bija ļoti noderīga. Pēc individuālajām sarunām pie ekspertiem diezgan ievērojami izmainījām vairākas lietas mūsu projektā. Bija ļoti vērtīgi ieteikumi. Arī saruna ar Juri Birznieku pēcāk bija ļoti lietderīga. Sapratām būtiskas lietas par biznesu, līdz kam pašiem būtu bijis grūtāk nonākt,” atzīst projekta autore Dita Lapsa.

„Manuprāt, LatBAN ir biedrība, kas palīdz dalībniekam ne tikai atrast jaunus un noderīgus kontaktus, bet arī liek sevi definēt kā uzņēmēju. Tas ir ļoti svarīgi, it īpaši, ja esi debitants šajā nozarē. Profesionāla un taisna attieksme, tie ir vārdi, kas raksturo LatBAN darbu. Nodibināti kontakti, daudz noderīgas informācijas, iedvesmojoša atmosfēra un azarts neapstāties – tā ir mana pieredze.” Edgars Viziņš, projekta BMelectric” autors.

„Projekta „Bali” komanda ieteiktu citiem riskēt, jo vienīgais risks ir čuksti aiz muguras. Par to, ka ideju nozags, izmantos, no tā nav jābaidās, tāpēc, ka neviens to īsti nesaprot un nevienam nav tādu kontaktu, kādi ir jūsu komandai. Sarunas ar LatBAN ekspertiem mums deva sapratni par to, ko vajadzētu uzlabot idejā, projektā. Pēc atlases posma eksperti uzraksta savu atzinumu par konkrētiem kritērijiem, pēc tam ir iespēja izlabot savas kļūdas un startēt atkārtoti, ko mēs arī darīsim. Pēc dalības LatBAN var būt divi ceļi. Vai tu sapratīsi, kas tava ideja nav laba, tā nestrādās, vai tu gribēsi un varēsi turpināt pie tās strādāt vēl cītīgāk, un otrais ceļš ir tas, kāpēc es ieteiktu piedalīties,” saka projekta autors Aleksejs Šlapackis.

 

Tāpēc neguli, izmanto iespēju un piesakies uz februāra Investīciju sesiju līdz 3. februāra plkst. 23.59. Projekta autori, kas būs pieteikuši savu dalību, tiks aicināti uz atlases posmu 5. februārī. Pieteikuma anketu Gust, privāto investoru platformu, var atrast mājaslapā www.latban. Varbūt tieši Tu un Tava komanda tiksiet izvēlēti piedalīties Investīciju sesijā un kļūsiet par nākamo veiksmes stāstu.

Деятельность LatBAN

Trešdien, 18. janvārī, Rīgas Biznesa Skolā norisinājās biedrības ‘Latvijas Biznesa Eņģeļu Tīkls’ ( L...
18. janvārī, Rīgas Biznesa skolā norisināsies ikmēneša Investīciju sesija, kuras laikā sešiem eksper...
Biedrība “Latvijas Biznesa Eņģeļu Tīkls” ir izsludinājusi pieteikšanos uz 2017. gada pirmo Investīci...
Trešdien, 23. novembrī, Rīgas Biznesa skolā norisināsies ikmēneša Investīciju sesija, kuras laikā se...
4. novembrī norisināsies biedrības „Latvijas Biznesa Eņģeļu Tīkls” rīkotais ikmēneša Investīciju ses...
Trešdien, 19. okrobrī, Rīgas Biznesa Skolā norisinājās biedrības ‘ Latvijas Biznesa Eņģeļu Tīkls ’ (...
Trešdien, 19. oktobrī, Rīgas Biznesa skolā norisināsies ikmēneša Investīciju sesija, kuras laikā seš...
Trešdien, 21. septembrī, Rīgas Biznesa Skolā norisinājās biedrības ‘ Latvijas Biznesa Eņģeļu Tīkls ’...
Trešdien, 21. septembrī, Rīgas Biznesa skolā norisināsies ikmēneša Investīciju sesija, kuras laikā s...
Atlikusi nedēļa, līdz noslēgsies pieteikšanās „Latvijas Biznesa Eņģeļu Tīkls” ikmēneša Investīciju s...

Новости отрасли

Открыт прием заявок на международный конкурс стартап-проектов "BizTech BSU StartUp Contest", который...
Attīstības finanšu institūcija ALTUM līdz trim miljoniem eiro palielinājusi finansējumu, kas pieejam...
Biedr ī ba “ LatBAN ” kop š 2014. gada pavasara katru m ē nesi organiz ē Invest ī ciju sesijas, kur...
Latvijas Priv ā t ā un Riska kapit ā la asoci ā cija (LVCA) un Latvijas Biznesa E ņģ e ļ u T ī kls (...
Latvijas Priv ā t ā un Riska kapit ā la asoci ā cija (LVCA) un Latvijas Biznesa E ņģ e ļ u T ī kls (...