Investorus aicina pieteikties balvai “Gada investors ’16”

Pievienots latban.aivars.sablis Tre, 11/30/2016 - 16:33

Latvijas Privātā un Riska kapitāla asociācija (LVCA) un Latvijas Biznesa Eņģeļu Tīkls (LatBAN) aicina privātā un juridiskā sektora investorus līdz 19. decembrim pieteikt kandidatūras balvas Gada investors 16nominācijām par ieguldījumu investīciju nozares veicināšanā Latvijā.

Juris Birznieks, LatBAN valdes loceklis: “Apbalvojuma “Gada investors” mērķis ir uzteikt investorus, kuri aizvadītā gada laikā snieguši atbalstu un būtisku ieguldījumu Latvijas uzņēmējdarbības attīstībā. Aicinām pašus investorus un jebkuru Latvijas iedzīvotāju pieteikt kandidatūras tiem investoriem, kuri šogad ir investējuši savus līdzekļus jaunos projektos, palīdzot topošajiem uzņēmējiem izveidot savu biznesa veiksmes stāstu.”

Privātā sektora investori aicināti pieteikt savu vai cita investora kandidatūru trīs nominācijās: “Gada investīcija” par investīcijas apjomu un perspektīvāko nākotnes prognozi, “Gada ienesīgākā investīcija”, kurā tiks noteikta ienesīgākā investīcija, vērtējot investīcijas atdeves koeficientu un absolūtos skaitļos nopelnīto summu no projekta. Savukārt nominācijā “Gada videi draudzīgākā investīcija”, tiks vērtēta investīcijas pozitīvā ietekme uz vidi un investīcijas apjoms. No privāto investoru vidus tiks noteikts arī “Gada nozares atbalstītājs”. Pretendēt uz visām nominācijām var arī tie investori, kuri nav LatBAN biedru lokā.

Juridisko personu investoriem, kurus apbalvojumam riska kapitāla sektorā izvirzīs LVCA, ir iespēja saņemt balvu piecās kategorijās: “Gada investīcija”, “Gada pārdošana”, “Gada finanšu konsultants”, “Gada juridiskais konsultants” un “Gada nozares atbalstītājs”. Arī  šajā kategorijās pieteikšanās nominācijām ir atvērta.

Edgars Pīgoznis, LVCA valdes priekšsēdētājs uzsver: ‘’Šodien jebkuram domājošam cilvēkam ir skaidrs, ka investīciju loma ekonomikā ir ne tika uzņēmumu un darba vietu radīšana, bet arī augošu, inovatīvu un pelnošu uzņēmumu attīstīšana, kas nodrošina iekšzemes kopprodukta un valsts ienākumu pieaugumu. Es lepojos ar aizvien pieaugošo Latvijas investoru spēku un aicinu investorus aktīvi iesaistīties balvas “Gada investors” norisē”.

Ar konkursa nolikumu un investīciju izvirzīšanas, kā arī izvērtēšanas kārtību iespējams iepazīties interneta vietnē: http://www.latban.lv un www.gadainvestors.lv, kur pieejama arī pieteikuma anketa. Pieteikšanās balvai pieejama līdz 2016. gada 19. decembrim. ‘’Gada investors ’16” apbalvojumu ieguvējus noteiks svinīgā ceremonijā 2017. gada 26. janvārī  plkst. 18.00 Rīgā, Altum konferenču zālē.

 

Par investīciju balvu Gada investors

Balvas “Gada investors” tradīcija uzsākta 2015. gadā, sadarbojoties Latvijas Privātā un Riska kapitāla asociācijai (LVCA) un privāto investoru biedrībai „Latvijas Biznesa Eņģeļu Tīkls”(LatBAN). LVCA un LatBAN kopīgi īstenotās iniciatīvas mērķis ir veicināt investīciju nozares attīstību Latvijā, paplašinot investoru tīklu. Apzinot un popularizējot gada veiksmīgākās investīcijas, organizatori vēlas vērst uzmanību uz Latvijā vēl jaunās nozares izšķirošo nozīmi jauno, perspektīvo projektu atbalstīšanā.

Pērn “Gada investors” apbalvojumus privātā sektora kategorijā balvu nominācijā “Uzlecošā zvaigzne” saņēma darba devēju un meklētāju satikšanās platforma Jobbatical.com un tās investors Jānis Rancāns, bet juridisko personu investīciju jomā titulu “Gada investīcija” saņēma pasaules pirmā sportistam autonomi sekojošā GoPro video drona radītāji AirDog un tā investoru fondi FlyCap, Imprimatur Capital un Expansion Capital.Papildu informācija:

Aiga Kalbjonoka

Biedrības "Latvijas Biznesa Eņģeļu Tīkls" izpilddirektore

Tālr. 2695‘806

E-pasts: aiga.kalbjonoka@latban.lv

http://www.latban.lv

 

Laila Zilgalve

Latvijas Privātā un Riska kapitāla asociācijas (LVCA) projektu vadītāja

Tālr. 26544649

E-pasts: laila@lvca.lv

http://www.lvca.lv

Iezīmes

LatBAN aktivitātes

Šodien iniciat ī vas “ Gada investors ” ietvaros svin ī g ā ceremonij ā apbalvoti investori par 2017...
Iniciat ī vas “ Gada investors ” ietvaros ir atkl ā ti pretendenti uz balv ā m par p ē rn ā gada sek...
Latvijas priv ā t ā un juridisk ā sektora investoriem l ī dz tre š dienai, 13. decembrim (ieskaitot)...
Š.g. 19. - 20. oktobrī starptautiskā biznesa atbalsta organizācija Seed Forum sadarbībā ar Latvijas...
LatBAN aicina biznesa projektu autorus pieteikties ikmēneša Investīciju sesijai līdz 10. septembra p...
Digital Freedom Festival sadarbībā ar biedrību Latvijas Biznesa enģeļu tīkls (LatBAN) izsludina piet...
Latvijas Biznesa eņģeļu tīkls (LatBAN), atzīmējot savu trīs gadu jubileju, organizē pirmo investoru...
30. maijā norisināsies LatBAN Investīciju sesija, kuras ietvarā būs iespēja, ne tikai piesaistīt fin...
š.g. 07.-08.aprīlī starptautiskā biznesa atbalsta organizācija Seed Forum sadarbībā ar Latvijas Bizn...
' Latvijas Biznesa Eņģeļu tīkls ' (LATBAN) marta investīciju sesijā prezentēti seši projekti - PomoD...

Nozares jaunumi

13. jūnijā oficiāli tika atklāts Latvijas akcelerācijas fonds Overkill Ventures. Overkill Ventures i...
GDPR jeb ES vispārīgā datu aizsardzības regula ir spēkā gandrīz divus mēnešus. Pagaidām skaļu pārkāp...
Līdz 6.martam ikvienam Latvijas uzņēmējam un ideju autoram ir iespēja pieteikt savu sociālās inovāci...
Līdz 29. aprīlim iespējams pieteikties dalībai pasaulē vadošajā videi draudzīgo biznesa ideju konkur...
ABOUT THE DEEP TECH START-UP COMPETITION: The Deep Tech Start-up Competition is established as a pos...