LatBAN aktivitātes

Seed Forum mācību seminārs uznēmējiem sadarbībā ar Latvijas Biznea eņģeļu tīklu

Pievienots LatBAN Tre, 09/27/2017 - 15:05

Š.g. 19. - 20. oktobrī starptautiskā biznesa atbalsta organizācija Seed Forum sadarbībā ar Latvijas Biznesa Enģeļu Tīklu (LATBAN) organizē kārtējo uzņēmēju apmācību semināru par tēmu "Kā iegūt finansējumu no privātiem finansu investoriem un kā tiem prezentēt savus biznesa projektus".

INVESTORI MEKLĒS PIRMSSĒKLAS STADIJAS STARTUP DIGITAL FREEDOM FESTIVAL LAIKĀ

Pievienots LatBAN Otr, 08/29/2017 - 17:27

Digital Freedom Festival sadarbībā ar biedrību Latvijas Biznesa enģeļu tīkls (LatBAN) izsludina pieteikšanos pirmssēklas (pre-seed) stadijas startup uzņēmumiem novembra Investīciju sesijai. Pirmo reizi 10 labākie startup uzņēmēji prezentēs savu biznesa ideju Digital Freedom Festival ietvaros 28. novembrī Latvijas un starptautiskajiem biznesa eņģeļiem.

Pirmo reizi pieejams LatBAN sindikāts 100 000 eiro apmērā

Pievienots latban.aivis.pavlovs Otr, 05/23/2017 - 18:00

Latvijas Biznesa eņģeļu tīkls (LatBAN), atzīmējot savu trīs gadu jubileju, organizē pirmo investoru sindikātu. Tā ir  apvienība, kurā ietilpst vairākas privātpersonas - investori, kas nolēmuši kopīgi ieguldīt kādā projektā. Šoreiz savu dalību sindikātā ir apstiprinājis 21 investors. Uz investīciju pretendēs 13 projekti. Notiek sarunas arī par ALTUM atbalstu.

Piesakoties LatBAN maija Investīciju sesijai iespēja piesaistīt sindikāta finansējumu

Pievienots latban.aivis.pavlovs Pie, 05/05/2017 - 11:50

30. maijā norisināsies LatBAN Investīciju sesija, kuras ietvarā būs iespēja, ne tikai piesaistīt finansējumu savam biznesa projektam no LatBAN biedriem kā privātpersonām, bet šos projektus izskatīs arī pirmais LatBAN sindikāts. Tā ir apvienība, kurā ietilpst vairāk nekā 20 investori, kuri nolēmuši kopīgi ieguldīt kādā projektā.

Seed Forum mācību seminārs uznēmējiem sadarbībā ar Latvijas Biznea eņģeļu tīklu

Pievienots latban.aivis.pavlovs Pie, 03/31/2017 - 16:00

š.g. 07.-08.aprīlī starptautiskā biznesa atbalsta organizācija Seed Forum  sadarbībā ar Latvijas Biznesa Enģeļu Tīklu (LATBAN) organizē kārtējo uzņēmēju apmācību semināru par tēmu "Kā iegūt finansējumu no privātiem finansu investoriem un kā tiem prezentēt savus biznesa projektus".

Noslēgusies LatBAN marta investīciju sesija

Pievienots latban.aivis.pavlovs Pie, 03/24/2017 - 09:11

'Latvijas Biznesa Eņģeļu tīkls' (LATBAN) marta investīciju sesijā prezentēti seši projekti - PomoDone App (produktivitātes uzlabošanas rīks); Sonocase, kas ir Ampple viedo audio aksesuāru mobilajām ierīcēm ražotājs; SOKKI – mūsdienīgas un augstas kvalitātes dizaina zeķes; RMRmotorbikes Deliver-E - viedais elektriskais motorolleris piegādes servisam; STROPS AVS ā