Biedrībai „Latvijas Biznesa Eņģeļu Tīkls” ievēlēts jauns valdes sastāvs

Pievienots latban.root Otr, 04/05/2016 - 13:44

Biedrībai „Latvijas Biznesa Eņģeļu Tīkls” (LatBAN) 29. aprīlī apritēs divi gadi, un īsi pirms jubilejas biedrības kopsapulces laikā no astoņiem pretendentiem ievēlēts jaunais valdes sastāvs, kas sastāv no pieciem spēcīgiem privātajiem investoriem.

Atkārtoti kandidējot, valdes priekšsēdētāja pienākumus turpina pildīt Jānis Rancāns, atkārtoti valdes locekļa amata kārtā ievēlēts Juris Birznieks, savukārt kā jaunie valdes locekļi ir ievēlēti Normunds Bergs, Voldemārs Brēdiķis un Armands Jurjevs, kurš turpmāk pildīs valdes priekšsēdētāja vietnieka pienākumus.

„Jāsaka milzīgs paldies līdzšinējai valdei par paveikto – esam sasnieguši ievērojamu biedru skaitu un turpinām augt. Šobrīd redzu, ka ar jauno valdes sastāvu vēl vērienīgāk turpināsim iesākto un plānojam 2017. gadā sasniegt 100 biedru skaitu,” komentē Juris Birznieks.

Līdz šim valdē bez Rancāna un Birznieka darbojās arī Andris Bērziņš, Rolands Feldmanis un Juris Grišins, kurš valdes pozīcijas atstāja jau 2015. gada rudenī, taču pēc veiksmīgi nostrādātā perioda esošā valde izlēma piedāvāt iespēju arī citiem biedriem kandidēt uz LatBAN valdes locekļu amatiem.

Jaunie valdes biedri ir investori ir ar lielu pieredzi – Normunds Bergs ir investors ar gandrīz 20 gadu pieredzi, Voldemāram Brēdiķim ir 13 gadu pieredze uzņēmuma vadībā un 10 gadu pieredze investīciju jomā, bet Armands Jurjevs – investīciju jomā ir darbojies vairāk nekā 10 gadus.

Jaunais valdes priekšsēdētāja vietnieks Armands Jurjevs stāsta: „LATBAN, kā sabiedriska organizācija, sniedz unikālu iespēju jaunajiem uzņēmējiem ne tikai piesaistīt finanšu līdzekļus, bet arī intelektuālo potenciālu jaunu, perspektīvu ideju realizēšanā, kā arī produktu un pakalpojumu  ar strauju peļņas potenciālu izstrādē un to virzībā globālajā tirgū. Es uzskatu, ka biedrības dalībnieku un jaunievēlētās valdes uzdevumus būtu būtiski paplašināt pakalpojumu loku jaunajiem uzņēmējiem, kas ļautu viņiem veiksmīgāk realizēt savus projektus, integrējoties globālajos procesos un kļūstot konkurētspējīgākiem”.

Biedrība „Latvijas Biznesa Eņģeļu Tīkls” dibināta 2014. gada 29. aprīlī ar mērķi paplašināt un attīstīt biznesa eņģeļu tīklu Latvijā, kā arī atbalstīt jaunus daudzsološus projektus.

Šo divu gadu laikā ir ielikti spēcīgi pamati biedrības tālākajai attīstībai, ievērojami ir palielinājies biedru skaits (šobrīd tie ir vairāk nekā 50 biedri), ir aizvadītas 23 Investīciju sesijas un veiktas investīcijas 17 projektos dažādās nozarēs. Kopējais investīciju apjoms sastāda vairāk nekā 1,3 miljonus eiro.

LatBAN aktivitātes

Līdz 10. oktobrim ir atvērta pieteikšanās Latvijas Biznesa eņģeļu tīkla LatBAN investīciju sesijai...
Pievienojieties Baltic Sandbox un “Biznesa Enģeļu skolas” semināram un tiešsaistes diskusijai...
LatBAN (“Latvijas Biznesa eņģeļu tīkls") izsludina jauno Investīciju sesiju, kas norisināsies...
Datums: 10. jūnijs Laiks: 16:00 Pieteikšanās līdz 28. maijam Pēc pieteiktā jaunuzņēmuma projekta...
22. aprīlī norisinājās biedrības “Latvijas Biznesa Eņģeļu Tīkls” organizētā Investīciju sesiju...
Datums: 22. aprīlis Laiks: 16:00 Pieteikšanās līdz 4. aprīlim Pēc pieteiktā jaunuzņēmuma projekta...
24. martā norisinājās biedrības “Latvijas Biznesa Eņģeļu Tīkls” organizētā Investīciju sesiju, kuras...
Datums: 25. marts Laiks: 16:00 Pieteikšanās līdz 7. martam Pēc pieteiktā jaunuzņēmuma projekta...
25. februārī norisinājās biedrības “Latvijas Biznesa Eņģeļu Tīkls” organizētā 2021. Gada Februāra...
Tiek izsludināta LatBAN (“Latvijas Biznesa eņģeļu tīkls") Februāra Investīciju sesija, kas...

Nozares jaunumi

Latvijas finanšu koncerns A/S DelfinGroup otrdien, 28. septembrī, uzsāk akciju sākotnējo publisko...
Uzņēmumam “Printful” ir izdevies piesaistīt investīcijas 130 miljonu dolāru apmērā. Uzņēmuma vērtība...
Tehnoloģiju un jaunuzņēmumu pasākuma “TechChill” sacensībās “Fifty Founders Battle” šogad triumfē...
Eiropas Savienības Inovācijas, pētniecības, kultūras, izglītības un jaunatnes komisāre Marija...
Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) sadarbībā ar Latvijas Biznesa Eņģeļu tīklu...