Nozares jaunumi

Sākas pieteikšanās jaunuzņēmumu sacensībām Fifty Founders Battle

Pievienots LatBAN Pie, 02/05/2021 - 11:38

Baltijas reģiona tehnoloģiju un jaunuzņēmumu nozares pasākums “TechChill” atklāj pieteikšanos ikgadējām jaunuzņēmumu sacensībām “Fifty Founders Battle”. Tajās aicināti piedalīties dažādu jomu agrīnās stadijas jaunuzņēmumi. Pieteikšanās termiņš: 1. aprīlis.

Iezīmes

Līdz 5. februārim var pieteikties LatBAN investīciju sesijai

Pievienots LatBAN Pie, 02/05/2021 - 11:34

Ideju autori līdz 5. februārim var pieteikties Latvijas Biznesa eņģeļu tīkla LatBAN februāra investīciju sesijai, kas tiešsaistē norisināsies 25. februārī. Dalībai tajā tiks atlasītas perspektīvākās biznesa idejas no jaunuzņēmumiem, kuri būs pieteikušies.

Lai pieteiktos Investīciju sesijai, nepieciešams aizpildīt pieteikšanās anketu “Startupincluder” platformā. Investīciju sesija norisinās ar Ekonomikas ministrijas atbalstu.

Iezīmes

Latvija – jaunuzņēmējiem draudzīgākā valsts Eiropā

Pievienots LatBAN Otr, 01/12/2021 - 15:09

Saistībā ar nesenajiem grozījumiem likumos, kas dod iespējas kapitāla daļu pirkuma tiesības piešķirt arī SIA darbiniekiem, starptautiskā riska kapitāla kompānija “Index Ventures” nosauc Latviju par jaunuzņēmumiem draudzīgāko valsti Eiropā. Šī saraksta pirmajās trijās vietās atrodas visas Baltijas valstis – Latvijai cieši pa pēdām seko Igaunija un Lietuva.

Iezīmes

Līdz 12. janvārim atvērta pieteikšanās LatBAN investīciju sesijai

Pievienots LatBAN Tre, 01/06/2021 - 11:32

Latvijas Biznesa eņģeļu tīkla LatBAN šī gada pirmā investīciju sesija norisināsies 28. janvārī. Dalībai tajā no jaunuzņēmumu pieteikumiem tiks atlasītas perspektīvākās biznesa idejas.

Lai pieteiktos dalībai investīciju sesijā, jāaizpilda pieteikuma anketa “StartupIncluder” platformā.

Iezīmes

Komercializācijas Reaktora “Ignition Event” izveidotas 13 zinātņietilpīgas komandas!

Pievienots latban.root Cet, 06/18/2020 - 22:58

“Komercializācijas reaktors” – akselerators, kas zinātnisku ideju autorus saved kopā ar interesentiem par biznesu – sava tradicionālā un sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) organizētā “Ignition Event” ietvaros izveidojis 13 zinātnē balstītas komandas. Tās pieredzējušu mentoru uzraudzībā attīstīs perspektīvas tehnoloģijas medicīnas, nanomateriālu, mākslīgā intelekta, bioelektronikas un citās nozarēs, un, iespējams, kādreiz kļūs par jaunuzņēmumu.

Iezīmes

Ar tehnoloģijām aizstāj pārdevēja konsultanta darbu

Pievienots latban.root Ses, 02/29/2020 - 22:48

Uzņēmuma Vivid Tech valdes priekšsēdētājs Ivars Mirošnikovs un pārdošanas vadītājs Andris Lūkins ir pārliecināti, ka nākotnē modernās tehnoloģijas aizvien plašāk ienāks gan mazumtirdzniecībā, gan arī citās jomās un līdz ar to radīs būtiskas pārmaiņas mūsu ikdienas ieradumos.

 

Uzskatāt savu uzņēmumu Vivid Tech par klasisku jaunuzņēmumu tādā izpratnē, kādā tiek lietots jēdziens ''start up''?

Iezīmes

Ar igauņu 'Woola' uzvaru noslēdzies 'TechChill 2020'

Pievienots latban.root Svē, 02/23/2020 - 22:46

"Woola", jaunuzņēmums no Igaunijas, ieguva "TechChill 2020" jaunuzņēmumu sacensību "Fifty Founders Battle" galveno balvu, informē jaunuzņēmumu konferences organizētāji.

Komanda devās mājup ar 10 000 eiro finansējumu no "TechChill Foundation", ko ieguldīt tālākā jaunuzņēmuma izaugsmē, iespēju piedalīties "Startup" pasaules kausa finālā Sanfrancisko un citas balvas. Savukārt "Adact", "Hugo.legal", "VeritaCell" ieguva Latvijas Biznesa eņģeļu tīkla balvu – vieglās saistības 100 000 eiro apmērā.

Iezīmes

Investori Latvijā arvien pozitīvāk vērtē Latvijas konkurētspēju

Pievienots latban.root Svē, 01/26/2020 - 22:40

Lai arī pērn kopumā Latvijas ekonomikas konkurētspējas vērtējums uzlabojās gandrīz visos rādītājos, investori norāda, ka pieaug nepieciešamība pēc valsts mēroga mārketinga un tam pakārtotas iekšējās ekosistēmas uzlabošanas, atklāts "EY Latvija" (agrāk "Ernst & Young") veiktajā Latvijas visu riska kapitāla fondu pārstāvju, privāto investoru un banku pārstāvju izlases viedokļu pētījumā.

Iezīmes